Vévodkyně z Cambridge, „chudá" dívka, která se zalíbila princovi

25. září 2012 v 17:54 | Elgie |  Týdenní myšlenky
Zní to krásně. Dívka z "obyčejné rodiny," manželkou bristkého následníka trůnu. Komu by se to dobře neposlouchalo? V dubnu 2011 zachvátila svět obrovská svatba prince Williama s jeho přítelkyní Kate Middleton. Stovky hostů, otázek a nervozity, před tak velkou událostí. Tenkrát vše proběhlo v pořádku a lidé, zvlášť angličané, se nemohli nabažit pohledu na nový pár. Na začátku zní všechno pěkně, ale obraťme list a podívejme se do součatnosti.

Hodně žen chtělo být v tu dobu na Katině místě, to víte, ta sláva a přeci jenom stát se z chudé dívky princeznou, to je NĚCO! Ona to zas tak chudá dívka nebude, jen se nebojte. Její rodiče si podnikání přišli na nemalé peníze. Ale humbuk pomalu utichl, pár žije v Kensingtonského paláce po zesnulé Williamově matce. Dámy, řekněme si ale, kdo z nás by to delší dobu vydžel? Královské povinnosti nejsou je to, že se každý den ukáže na nějaké charitativní akci, nebo se podepíše královskému fandovi. Být manželkou následníka trůnu, to znamená, mít na krku i spoustu novinářů. Nedávno se v bulváru objevil například tento článěk:Určitě to pro ně není nic příjemného, přeci jenom, jsou to také jen lidé. I když opravdu trošku "jiní."
Člověk, hlavně v Katině situaci, si musí asi nějakou dobu zvykat. Odhalené fotky královské rodiny se přeci jenom tak často na internetu neobjevují. Výjimku nedávno udělal princ Harry, který se pořádně odvázal na jednom ze svých oblíbených večírku. Všechny aktivity obnášejí nějaká skaliska a tak si i Kate určitě zvyká na zájem médií. V poslední době se od ní očekává ještě další královská povinnost, kterou je porození potomka, budoucího krále. No řekněte, neslušelo by jim miminko?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama