Když vám někdo někoho připomíná

6. října 2012 v 16:53 | Elgie |  Týdenní myšlenky
Stalo se vám někdy, že jste potkali nějakého člověka, připadal vám příserně povědomý a přitom jste tak zoufale nemohli přijít na to, komu? To je přesně můj případ. Nedávno jsem ve škola potkala jistého pána. Už při první pohledu na mě působil jistým "vtipným" dojmem. Nevěděla jsem proč, ale připomínal mi krysu. Nějak jsem to neřešila, ale když jsem ho začala potkávat časteji, zdálo se mi, že ho prostě znám!
Začalo mě to strašně štvát, protože jsem zvyklá, že když něco nevím, tak to prostě hned zjistím. Teď to ale nešlo, viděla jsem jeho obličej před sebou celý den, až jsem si připadala trošku divně. Kdyby to byl aspoň nějaký pěkný mužský, ale tenhle byl tedy....no prostě nebyl. ;-) Řekla jsem si, že se na to přemýšlení vykašlu, ale stejně mi v podvědomí nějak zůstal.
Zvrat nastal, když jsem ho zanedloho potkala v doprovodu jisté ženy. Při pohledu na jejich obličeje jsem se opravdu neubránila smíchu. Byl to celý Peter Pettigrew a Sibylla Trelawneyová-učitelé z Harryho Pottera. Jen si to představte, takové osobnosti přímo před vámi! Musela jsem vypadat tedy opravdu šťastně, protože se na mě oba vřele usmívali. Hlavně ten pán, svými charakteristickými zuby. Byla jsem tak šťatstná, že mi to docvaklo a ještě ten pohled na ně...:-) Vždycky když toho pána potkám, nikdy se neubráním úsměvu, ta podoba je neuvěřitelná!
google.com

Nutno ještě podotknout, že ve skutečnosti jim to sluší mnohem víc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dáša Dáša | E-mail | Web | 29. května 2013 v 15:48 | Reagovat

Při čtení Tvého článku jsem měla pusu od ucha k uchu. Také mně se to stává.
Harryho Pottera jsem neviděla.
Ale pár na obrázku je kouzelný.
A pár v realitě musí být velmi milý.
Měj se moc hezky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama